Vlašićev krasan gol nije bio dovoljan, Lovrenu ipak pobjeda, Moro debitirao za Dinamo

Mihaela Bradovski • srijeda, 19.08.2020.

U najzanimljivijem susretu trećeg kola ruskog prvenstva Zenit je ugostio moskovski CSKA i upisao pobjedu 2:1. Strijelac jedinog pogotka za CSKA bio je Nikola Vlašić...

Povratnik nakon ozljede, Nikola Vlašić nije uspio odvesti CSKA do pobjede u susretu protiv Zenita. Aktualni prvak je slavio 2:1 u zanimljivom i ravnopravnom dvoboju.

Zenit je poveo u 19. minuti pogotkom Sardara Azmouna kojem je glavom loptu proslijedio Dzjuba, a Azmoun krasno iz prve volejom zakucao loptu u mrežu.

Nije se dugo čekalo na odgovor. U 26. minuti Vlašić je sve napravio sam, došao do 20 metara i onda tražio prostor za šut, a kada ga je našao, odapeo je bombu u suprotni gornji kut. Neobranjivo.

Sve do 69. minute na semaforu je stajalo tih 1:1, a onda još jednom zabija Azmoun nakon povratne lopte Karavaeva.

Vlašić je igrao do 81. minute, a na drugoj strani Dejan Lovren odradio je cijelu utakmicu.

Ranije je moskovski Dinamo svladao Rostov s 2:0, a u tom susretu prve minute za Moskovljane odradio je Nikola Moro koji je igrao od 69. minute.