Dinamo saznao protivnika u drugom pretkolu, Cluj slomio Maltežane u drugom poluvremenu

Branimir Korać • srijeda, 19.08.2020.

Iznenađenje se nije dogodilo. CFR Cluj izborio je nastup u drugom pretkolu Lige prvaka gdje će igrati protiv Dinama...

Maltežani nisu bili ozbiljna prijetnja Cluju i Dinamo ipak neće imati olakšan put prema trećem pretkolu Lige prvaka. Rumunji su na Malti slavili s 2:0, nisu briljirali, ali ipak su bili bolji, kontrolirali su dvoboj i zaslužili su prolaz.

Otpor Maltežana nisu tako lako slomili, poveli su u 53. minuti, ali imala je Floriana u nastavku susreta jednu dobru priliku koju nije realizirala i Cluj je odahnuo tek duboko u sudačkoj nadoknadi kada je došla do drugog gola.

U 53. minuti poveo je golom Mikea Cestora nakon ubačaja Pereire.

Floriana je u 78. minuti mogla do poravnanja, ali propustila je dobru priliku, a u 97. minuti Golofca iz kontranapada nakon ubačaja Rondona glavom iz blizine pogađa za 2:0.

Dinamo tako za tjedan dana gostuje u Rumunjskoj, a susret u Cluju na rasporedu je od 20 sati.