Barcelona ispala i iz Lige prvakinja, Wolfsburg izborio finale

Branimir Korać • srijeda, 26.08.2020.

Nogometašice Wolfsburga plasirale su se u finale Lige prvakinja. Na završnom turniru koji se igra u San Sebastianu svladale su s 1:0 Barcelonu...

Barceloni malo toga ide za rukom već duže vrijeme, a u danu u kojem je Leo Messi poručio kako želi napustiti klub, ženska nogometna sekcija oprostila se od Lige prvakinja.

Na završnom turniru u San Sebastianu Barcelona je upisala poraz 1:0 od Wolfsburga koji će pokušati doći do svoje treće titule prvakinja Europe.

Odluka je pala u 58. minuti kada je švedska reprezentativka Fridolina Rolfo zabila za pobjedu.

Wolfsburg ima titule prvakinja Europe iz 2013. godine kada je u finalu u Londonu bio bolji od Lyona s 1:0 golom Martine Müller te godinu dana kasnije iz Lisabona gdje je također slavio, ovaj put 4:3 protiv švedskog Tyresöa, također odlučujućim golom Müller u 80. minuti.

Ovdje još ne zna protivnika u finalu, bit će to bolji iz francuskog polufinala između PSG-a i Lyona.