Sjeverna Makedonija golovima iz kaznenih udaraca svladala Armeniju

Branimir Korać • subota, 05.09.2020.

U ranom subotnjem terminu odigran je prvi susret Lige C Lige nacija, a u njemu je Sjeverna Makedonija svladala Armeniju s 2:1...

Sjeverna Makedonija dobro je krenula u Ligu nacija. Upisala je pobjedu protiv Armenije s 2:1 i to zahvaljujući golovima iz kazneni udaraca.

Armenci nisu loše odigrali, imali su i oni dovoljno prilika, ali Sjeverna Makedonija je ipak dvije situacije iz prvog poluvremena iskoristila i došla do velike prednosti.

Već u petoj minuti došla je do vodstva iz kaznenog udarca koji je realizirao Egzijan Alioski, a u 38. minuti Ilija Nestorovski realizirao je drugi kazneni udarac za 2:0.

U drugom poluvremenu gosti su pokušavali doći do pogotka i uspjeli su, ali tek u četvrtoj minuti sudačke nadoknade preko Tigrana Barsegjana. Arijan Ademi i Darko Velkovski igrali su cijelu utakmicu.