Josip Ivančić zabio četvrtu utakmicu zaredom u trećem različitom natjecanju

Branimir Korać • subota, 12.09.2020.

Zrinjski iz Mostara upisao je treću ovosezonsku pobjedu i napokon povezao dvije u prvenstvu. Na svom travnjaku slavio je protiv Mladosti Doboj Kakanj s 2:0...

Bivši napadač Zadra i Rijeke Josip Ivančić ponovno je bio strijelac i ovo mu je čak treće različito natjecanje u tom nizu u kojem je došao do pogotka.

Niz je počeo u Rumunjskoj gdje je u dresu Chindije u tamošnjem prvenstvu postigao dva pogotka, zatim je preselio u Zrinjski i u debiju u Europskoj ligi odmah je bio strijelac, a zabio je sada i u prvenstvu.

Zrinjski nije najbolje otvorio sezonu i ovo mu je vrlo važna pobjeda, a upravo je Ivančić postigao vodeći pogodak u 35. minuti. Točku na i u 79. minuti stavio je Nemanja Bilbija, bivši igrač Splita.

Inače, Zrinjski je imao olakšan posao nakon što je u 15. minuti Mahmić zaradio crveni karton.

U dresu Zrinjskog cijelu utakmicu odradili su Ivan Brkić i Mario Tičinović, Tomislava Barbarića u 76. minuti zamijenio je Rijad Sadiku, Ivančića u 67. minuti Anes Mašić, a Dinka Trebotića u 76. minuti Ivan Bašić. Dinko Horkaš ostao je na klupi.