Prosinečki zadnjih gotovo pola sata s igračem manje, Trabzonspor ipak bez pobjede

Mihaela Bradovski • subota, 19.09.2020.

Robert Prosinečki još će malo pričekati na prvu pobjedu na klupi Denizlispora. Nakon teškog poraza na startu sezone, u drugom kolu kao domaćin je izvukao bod...

Denizlispor se oporavio od onog šoka na početku sezone protiv Goztepea kada je teško stradao s 5:1. U drugom kolu ugostio je opasni Trabzonspor i remizirao bez pogodaka.

Ovaj remi nije loš rezultat za Denizlispor, posebno jer je u prvom kolu onako podbacio, a još više zbog toga što je ovdje igrao od 68. minute s igračem manje.

Hadi Sacko je ispao tragičar, u 64. minuti je ušao u igru, u 67. zaradio prvi žutio, a u sljedećoj minuti drugi žuti karton.

Susret je inače bio dosta izjednačen i remi je na kraju i realan ishod.

Bešiktaš je kod kuće također remizirao i to 1:1 protiv Antalyaspora, a gosti su poravnali u 85. minuti preko Gokdeniz Bayrakdar. Domagoj Vida odradio je svih 90 minuta.