Moskovski CSKA u naletu, Bistrović zabio za pobjedu u Ufi

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 21.09.2020.

Moskovski CSKA nastavlja igra u jako dobroj formi i nastavio je niz u ruskom prvenstvu. Stigao je do pete uzastopne pobjede, ovaj put svladao je u gostima Ufu s 1:0...

Moskovljani odrađuju odličan posao i upisali su pobjedu u gostima kod Ufe što im je treća prvenstvena u nizu. Nakon 3:0 kod Ahmata pa 3:1 kod kuće protiv Spartaka, sada su slavili u gostima s 1:0.

Ufa je u problemima i nakon osam odigranih kola ima samo pet bodova te je na 14. mjestu, a u ovom susretu zasluženo je poražena.

Trenutak odluke dogodio se u 65. minuti kada mladi hrvatski reprezentativac Kristijan Bistrović zabija za pobjedu.

Bistrović je ušao u igru pet minuta ranije umjesto Konstantina Maradišvilija i odlično je reagirao na dodavanje Fjodora Čalova, bez razmišljanja je opalio s 14-15 metara i pogodio pod gredu ostavivši vratara bez šanse.

Osim Bistrovića nastupio je i Nikola Vlašić koji je odradio svih 90 minuta.