Marseille 1:1 Lille
Lille

Podjela bodova između Bradarića i Ćaleta-Cara

Matej Kačan • nedjelja, 20.09.2020.

Susret četvrtog kola francuske Ligue 1 između Marseillea i Lillea je završio podjelom bodova uz 1:1, a svoje su minute na terenu upisali i Domagoj Bradarić te Duje Ćaleta-Car...

Svakako jedan od očekivanijih susreta četvrtog kola francuske Ligue 1 bio je onaj između Lillea i Marseillea, dvije momčadi od kojih se očekuje mnogo i koje su dobro krenule u sezonu. Iako je bilo mnogo dobre igre i ritma, susret je ipak ponudio tek dva pogotka.

Vidjeli smo dva drukčija poluvremena, prvo u kojem se nije događalo mnogo toga i drugo koje je bilo prepuno udaraca i s dva gola, a u kojem ostaje dojam da je Lille bio bolji. Držali su gosti i vodstvo dosta dugo, ali nisu izdržali i potpisuju tek remi.

Poveo je Lille u 47. minuti kad je Luiz Araujo dovršio kontru gostiju odmjerenim udarcem s 14 metara, a vodstvo Lille drži gotovo 40 minuta. No, dogodila se za goste kobna 85. minuta kad Marseille ima korner u mrežu glavom posprema Valere Germain za konačnih 1:1.

U susretu su nastupili i hrvatski nogometaši na obje strane. Duje Ćaleta-Car je odigrao svojih standardnih 90 minuta za domaćina, dok je kod Lillea Domagoj Bradarić izašao iz igre u 65. minuti.