Borna Gojo preskočio i drugu prepreku u Rumunjskoj

Branimir Korać • srijeda, 23.09.2020.

Borna Gojo prošao je u četvrtfinale Challengera u Sibiuu. Gojo je u tri seta svladao Čileanca Marcela Tomasa Barriosa Veru...

Odličan posao odrađuje Borna Gojo u Rumunjskoj. U Sibiuu je preskočio i drugu prepreku te tako izborio nastup u četvrtfinalu.

Gojo je za pobjedu protiv Čileanca Tomasa Barriosa trebao dva sata, ispustio je drugi set u tie-breaku dok je u prvom i trećem ipak bio bolji.

Prvi set uzeo je sa 6:1, dva puta uzeo je servis Čileancu dok je s druge strane bio vrlo uvjerljiv na svom servisu i nije dopustio nijednu break priliku.

U drugom setu Gojo je kod 4:4 imao 0:40 i mogao je već tada riješiti meč, no Čileanac se izvukao i zatim izdominirao tie-breakom sa 7:1.

U trećem setu čekao je na break do samog kraja kada je stigao ujedno do meč lopte, prvu je realizirao i prošao u četvrtfinale.

Tamo ga čeka treći nositelj Švicarac Marc-Andrea Huesler koji je nedavno na ATP turniru u Kitzbühelu dogurao do polufinala.