Lokomotiva 30:34 Podravka Vegeta
Podravka Vegeta

Podravka Vegeta u prvom ovosezonskom srazu s Lokomotivom slavila bez problema

Branimir Korać • četvrtak, 08.10.2020.

U prvom susretu drugog kola Premijer lige rukometašica Lokomotiva je ugostila Podravku Vegetu, a Koprivničanke su odnijele pobjedu 34:30...

Prvi ovosezonski dvoboj između Lokomotive i Podravke Vegete nije donio iznenađenje. Podravka je odnijela pobjedu 34:30 i tako već u drugom kolu napravila veliki korak prema tituli prvakinja.

Gošće su potvrdile kvalitetu i zasluženo su slavile, a potpunu kontrolu nad susretom stekle su sredinom drugog dijela.

Lokomotiva je dugo odolijevala, uspjela se vratiti i iz zaostatka od četiri gola u koji je upala, nije došla do potpunog egala ili preokreta.

U 45. minuti golom Prkačin smanjila je na 25:23, nakon toga Zlatko Saračević zove minutu odmora, Tsakalou veže dva gola i ponovno odvaja Podravku koja do kraja susreta nije imala nikakvih problema.

Deset golova kod Podravke postigla je Lamprini Tsakalou, sedam Azenaide Carlos, a pet Dejana Milosavljević. U domaćem sastavu osam golova postigla je Larissa Kalaus, a sedam Kristina Prkačin.