Kramarić: 'Zasluženo smo pobijedili, ali čeka nas još izazova'

Jan Šneler • nedjelja, 11.10.2020.

Premda je igrao samo posljednjih 15 minuta, upravo je Andrej Kramarić donio taj željeni drugi gol Hrvatskoj...

Premda je bilo jasno da Andrej Kramarić zbog ozljede neće startati, Zlatko Dalić iznenadio je postavom bez napadača. Ipak, napadač Hoffenheima ušao je na samom kraju susreta i vrlo brzo postao heroj postignutim pogotkom za konačnih 2:1.

"Odigrali smo dobro, prvo poluvrijeme je bilo izvanredno. Na sreću, ušao sam i odmah iskoristio priliku za vodstvo", rekao je Kramarić.

Hrvatska je doista bila bolja u prvih 45 minuta, ali u nastavku su Šveđani opasno pritisnuli. U nekoliko navrata opasno su zaprijetili, pogotovo nakon postignutog pogotka za 1:1.

"Bili smo dominantniji u prvom dijelu, u nastavku smo mali pali. Ipak, pobijedili smo i zasluženo uzeli tri boda. Sada se moramo odmoriti i pripremiti za Francusku", dodao je napadač Hrvatske i za kaj poručio kako zahvaljuje navijačima i neka uživaju u pobjedi, ali Vatrene čeka još izazova.