Saračević: 'Nakon toliko promašenih zicera, nismo imali što tražiti'

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 19.10.2020.

Rukometašice Podravke Vegete upisale su vrlo visok poraz u susretu Lige prvakinja protiv Odensea. Dankinje su u Koprivnici slavile 33:17...

Trener Zlatko Saračević nije imao nikakvog razloga za zadovoljstvo nakon dvoboja protiv Odensea. Prvo poluvrijeme još kako-tako, ali drugo poluvrijeme bilo je jako loše i Podravka ga je izgubila s ružnih 17:5.

Zlatko Saračević nije pronalazio način kako probuditi svoje igračice, sve što je pokušao bilo je bezuspješno i previše čak i izrađenih i dobrih situacija nije realizirano.

"Čestitke Odenseu na zasluženoj i uvjerljivoj pobjedi. Kada promašimo toliko zicera, toliko šuteva, nismo imali što tražiti. Zabili smo pet golova u drugom poluvremenu i promašili sve, imali smo 10 stativa, 10 zicera, rezultat je na kraju realan", istaknuo je Saračević.

U sljedećem kolu Podravka će imati još teži posao jer mora u Moskvu na noge jakom CSKA. Ruskinje su snagu potvrdile i sada za vikend pobjedom u gostima kod Bresta, imaju četiri pobjede i remi, taj jedini remi stigao je protiv Györa.