Hačanov propustio meč loptu protiv Evansa, Raonić predao bez borbe

Mihaela Bradovski • petak, 23.10.2020.

Poznati su polufinalisti na ATP turniru u Antwerpu. Među njima neće biti treći nositelj Karen Hačanov...

Francuz Ugo Humbert uživa u jednom od svojih najboljih tjedana u karijeri. Humbert je stigao do polufinala zahvaljujući pobjedi protiv Lloyda Georgea Harrisa u dva seta. Prvi set dobio je rutinski uz jedan break dok je u drugom setu odlučivao tie-break koji je dobio sa 7:2.

Treći nositelj Karen Hačanov poražen je od Daniela Evansa koji je bio bolji u tri seta. U drugom setu, u tie-breaku, Hačanov je imao meč loptu, ali je nije iskoristio i potonuo je u poraz. Odmah na startu trećeg seta izgubio je servis i nije se vratio.

Sat vremena za prolaz je trebao Alex De Minaur koji je igrao protiv Marcosa Girona i prepustio mu samo tri gema i to sva tri u prvom setu.

Meč između Grigora Dimitrova i Miloša Raonića nije odigran zbog Raonićeve ozljede.