Burićeva Admira od druge minute s igračem manje poražena od dojučerašnjeg fenjeraša

Branimir Korać • ponedjeljak, 26.10.2020.

Damir Burić s Admirom upisao je novi poraz u austrijskom prvenstvu, a otegotna okolnost je nastup s igračem manje već od druge minute susreta...

Admira nije uspjela doći do bodova u gostima kod Altacha koji je u peto kolo austrijskog prvenstva ušao kao posljednjeplasirana momčad austrijskog prvenstva sa svega jednim osvojenim bodom.

Ovdje ga je počastio Sebastian Bauer, branič Admire koji je uspio u 77. sekundi zaradio izravni crveni karton nakon što je nespretno pogodio nogom u glavu gostujućeg igrača.

S igračem više Altach je poveo s 2:0 golovima Madernera i Nussbaumera da bi Zwischenbrugger autogolom smanjio na 2:1.

Odmah na početku drugog dijela novo isključenja, ovaj put kod domaćina zbog drugog žutog kartona (Gouet) što koristi šest minuta kasnije Kerschbaum koji poravnava na 2:2.

Strijelac drugog pogotka također je prijevremeno morao na tuširanje, zaradio je drugi žuti karton kod 3:2 za domaćina koji je golovima Casara i Stefela otišao do pobjede.