Važni bodovi Nice protiv Izraelaca, Bayer poražen u Pragu

Branimir Korać • petak, 30.10.2020.

U skupini C domaćini su bili uspješni i dva puta su slavili s po 1:0. Nice je bila bolja od Hapoela Beer Sheve dok je Bayer poražen u Pragu kod Slavije...

Skupina C

Nice - Hapoel Beer Sheva 1:0

Nice bilježi prvu pobjedu i to na svom stadionu protiv Hapoela Beer Sheve. Francuzi su zasluženo slavili, bili su bolji protivnik i zaslužili su sva tri boda.

Trenutak odluke dogodio se u 23. minuti kada je Amine Gouiri ostao sam na drugoj vratnici i poentirao nakon ubačaja Atala.

Slavia Prag - Bayer Leverkusen 1:0

Bayer Leverkusen izgubio je bodove u Pragu gdje je poražen od domaće Slavije s 1:0. Od 22. minute gosti su igrali s igračem manje i domaćin je to iskoristio te u zadnjih deset minuta osigurao pobjedu.

Škot Collum isključio je u 22. minuti Karima Bellarabija koji je grubo pokušao sprijećiti kontru i startao na Provoda. U drugom dijelu Slavia je uspjela prokockati kazneni udarac, Lukas Hradecky obranio je pokušaj Stanciua, a u 80. minuti Peter Olayinka ipak je bio strijelac i osigurao pobjedu Slaviji.

Petar Musa odradio je drugo poluvrijeme kod domaćina, a kod gostiju Tin Jedvaj igrao je cijelu utakmicu.