Adnan Aganović vratio Sepsi i pokrenuo preokret za skok na ljestvici

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 23.11.2020.

Adnan Aganović ušao je u igru u drugom dijelu i pokrenuo Sepsi koji je u 11. kolu rumunjskog prvenstva gubio kod Chindije, a na kraju slavio s 2:1...

Sepsi je upisao novu pobjedu u rumunjskom prvenstvu i stigao je na diobu četvrtog mjesta. Nova pobjeda upisana je kod Chindije koja je svladana s 2:1.

Jedan od najzaslužnijih za nju je hrvatski internacionalac Adnan Aganović koji je bio strijelac pogotka za poravnanje.

Domaćin je vodio od 39. minute golom Denisa Dumitrascua i tu prednost odnio je na odmor.

U drugom dijelu Sepsi je zaigrao bolje, u 63. minuti u igru je ušao Aganović te šest minuta kasnije zabio za 1:1. Odlično je reagirao na povratnu loptu i sa 16 metara uhvatio vratara na krivoj nozi zabio za 1:1.

U 77. minuti gosti su došli do potpunog preokreta kada je Anass Achahbar dovršio preokret i osigurao svojoj momčadi pobjedu.