Andrej Lukić spasio Šerif golom u zadnjoj minuti kod fenjeraša

Branimir Korać • ponedjeljak, 30.11.2020.

Šerif iz Tiraspola vjerojatno će biti prvak Moldavije, međutim od odlaska Zorana Zekića nije onako superuvjerljiv kakav je bio. U 21. kolu spašavao se duboko u sudačkoj nadoknadi protiv uvjerljivo posljednjeplasirane momčadi...

Trebala je to biti šetnja i glatka pobjeda, ali na kraju je Šerif jedva jedvice slavio i to golom u 94. minuti.

Gostovao je kod posljednjeplasirane Codru Lozove koju je u zadnja dva susreta svladao s po 6:0, ali ovdje se mučio te ga je spasio Andrej Lukić golom u 94. minuti.

Domaćin je čak i poveo preko Maxima Calincova u 16. minuti da bi gosti poravnali iz kaznenog udarca u 24. preko Andrija Blizničenka.

Preokret je Šerif tražio sve do sudačke nadoknade kada je u 94. minuti bivši igrač Osijeka Andrej Lukić poslao loptu u mrežu.

Lukić je ušao u igru u 84. minuti dok su Zvonimir Mikulić i Benedik Mioč ostali na klupi.