Skenderu poraz u Domžalama i pad na treće mjesto

Branimir Korać • ponedjeljak, 30.11.2020.

Uoči velikog dvoboja protiv Maribora, Olimpija je gostovala kod Domžala i upisala poraz 3:1. Taj poraz bacio ju je na treće mjesto na ljestvici...

Nakon dvije vezane pobjede, činilo se da Olimpija polako hvata pravi ritam, ali onda je uslijedilo razočaranje. Odlazak na gostovanje u Domžale gdje je očekivala tri boda, ali je na kraju podbacila i upisala poraz.

U biti nije moglo krenuti lošije za Olimpiju. Već u četvrtoj minuti gubila je 2:0 golovima Jakupovića i Svetlina. Početkom drugog dijela na 3:0 povisio je Kolobarić da bi u 60. minuti zasluženo izravni crveni karton zaradio Miral Samardžić zbog udaranja laktom.

Uspjela je Olimpija smanjiti preko Michaela Pavlovića, ali to je bilo sve.

Kod Domžala Tonći Mujan ostao je na klupi, a kod Olimpije Goran Milović igrao je cijelu utakmicu dok je Ivan Močinić igrao jedno poluvrijeme. Dražen Bagarić nije ulazio, a Marko Perković igrao je od 64. minute.