HT Prva liga, 11. kolo, 02.12.2020, 17:00 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Ivan Bebek (Rijeka), Mario Pepur (Split), Vice Vidović (Split)
Vinko Soldo 54'
Slaven Belupo

Zimske radosti za Koprivničance u Velikoj Gorici, Slaven Belupo uzeo sva tri boda

Mihaela Bradovski • srijeda, 02.12.2020.

U zaostalom susretu 11. kola HT Prve lige Gorica je ugostila Slaven Belupo i upisala poraz 1:0. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Vinko Soldo...

Snijeg je zabijelio velikogorički travnjak, bilo je upitno hoće li susret uopće biti danas odigran, ali nakon razgovora s predstavnicima oba kluba, odlučeno je da se može odigrati. Druga opcija bila je pričekati 24 sata, no vremenska prognoza nije idealna.

U ovakvim uvjetima nije bilo jednostavno igrati, pokušavalo se nešto napraviti dugačkim loptama i bilo je tako neko.liko zanimljivih situacija.

U 13. minuti Gorica je imala dobru priliku, nakon odbijanja lopte ona je došla do Lovrića koji se dobro namjestio na udarac, ali raspoloženi Filipović odlično je pročitao taj njegov pokušaj.

Tri minute kasnije na drugoj strani prijeti Tomislav Božić, no lopta je zakačila Jovičića i otišla u korner.

Do kraja prvog dijela Tomislav Stipić povukao je izmjenu i izvukao Etoundija, a uveo Knölla koji je bio znatno opasniji.

U drugom dijelu nije se dugo čekalo na pogodak. Mlinar iz slobodnog udarca na drugoj stativi pronalazi Soldu, on glavom od poda poentira iza leđa Kahline.

Goričani su do kraja susreta pokušavali doći do poravnanja, najbolju priliku u sudačkoj nadoknadi propustio je Lovrić, pokušaj sa 6-7 metara obranio mu je Filipović.

RTLplay donosi biografsku dramu o nogometnom geniju Diegu Maradoni.