Dambrauskas: 'U tri susreta zabili smo 11 golova i pokazali smjer kojim želimo ići'

Branimir Korać • nedjelja, 20.12.2020.

Valdas Dambrauskas imao je ratzloga za zadovoljstvo. Hajduk je poražen na svom travnjaku 4:2, a Gorica je napravila fantastičan posao u završnici sezone.

Za razliku od Bore Primorca, Valdas Dambrauskas imao je puno razloga za zadovoljstvo. Njegova momčad u velikom stilu završila je ovu kalendarsku godinu.

"Sretan sam zbog rezultata i zbog naše za tri utakmice. U tri susreta zabili smo 11 golova i pokazali smjer kojim želimo ići. Sretan sam zbog igrača koji ostavljaju srce na treningu i to pokazuju i u utakmici. Rezultat danas možda nije korektan, u prvom poluvremenu nismo bili najbolji, bili smo malo naivni, nismo dobro trčali, htjeli smo raditi presing na svaku loptu, a tako ne možeš nego moraš pratiti protivnika i gledati što radi. To smo popravili na poluvremenu i drugo poluvrijeme bilo je puno bolje. Odgurali smo Hajduk od našeg gola, doduše primili smo gol, ali smo u napadu bili odlučniji, imali više prilika i više smo pokušavali. Zato smo i pobijedili."

Dambrauskas vjeruje da Gorica može biti još bolja.

"Vidjet ćemo, neću ništa obećavati osim da ćemo nastaviti raditi, naporno raditi. Vjerujem da nećemo biti lošiji u drugom dijelu sezone, vjerujem u ovu momčad i da može još napredovati."