Sandi Križman spasio Gianninu od poraza kod kuće od Asterasa

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 21.12.2020.

Bivši igrač Rijeke i Istre Sandi Križman upisao se među strijelce u remiju Giannine i Asterasa u 13. kolu grčkog prvenstva...

U 13. kolu grčkog prvenstva Giannina je ugostila Asteras i nije uspjela doći do četvrte ovosezonske pobjede. Ugostila je Asteras i morala se zadovoljiti remijem 2:2.

Na kraju može biti i zadovoljna tim rezuiltatom, ostala je s igračem manje, gubila 2:1, ali u završnici ju je Sandi Križman spasio od poraza.

Domaćin je poveo u 23. minuti golom Pamlidisa, ali Munafo i Fernandez donijeli su preokret Asterasu. Križman je u 86. minuti postavio konačnih 2:2.

Domaćin je od 54. minute igrao s igračem manje zbog isključenja Siontisa, ali gosti to nisu uspjeli u potpunosti iskoristili.