Modriću 75 minuta, Budimiru završnica u remiju bez golova

Matej Kačan • subota, 09.01.2021.

U 18. kolu La Lige je Real Madrid upisao novi kiks remijem bez golova na gostovanju od Osasune, i to u susretu na kojem su teren dijelila dva hrvatska reprezentativca...

Jako blijedu partiju su nogometaši Real Madrida odigrali na gostovanju kod Osasune kojoj je svaki bod prevažan u borbi za ostanak. 0:0 je svakako pohvala za Osasunu koja je upisala već četvrti remi u nizu i stigla je na 15 bodova, samo bod od sigurne zone.

Uspio je domaćin anulirati oštricu Reala, posebno u prvom dijelu gdje je kraljevski klub ostao bez ijedne prave šanse. Jedino vrijedno spomena jest pokušaj Aridanea u prvom dijelu nakon udarca iz kuta, a u drugom poluvremenu je ipak Real bio bolji.

Zatresli su gosti mrežu dva puta, preko Karima Benzeme u 62. i Tonija Kroosa u 89., ali su oba pogotka poništena zbog zaleđa. Na susretu su igrala i dva Hrvata, Luka Modrić je iz igre izašao u 75. minuti, dok je Ante Budimir igrao od 78. minute.

Real je ovim bodom došao na bod od Atletica na vrhu, ali Atletico ima čak tri susreta manje.