Podravka teško stradala u Danskoj, Odense odjurio do pobjede

Mihaela Bradovski • subota, 09.01.2021.

Rukometašice Podravke vratile su se klupskim obavezama, imale su na rasporedu susret Lige prvakinja protiv Odensea i upisale su ružan poraz...

Niti nakonpovratka klupskom ženskom rukometu poslije završetka Europskog prvenstva, nema baš sjajnih vijesti za Podravku. Još jednom je upisala visok poraz i nakon ranog zaostatka jednostavno brzo izgubila nadu u povratak.

Odense je potvrdio kako je kvalitetnija ekipa i odnio je ogromnu pobjedu 35:20. Sve je riješeno vrlo brzo, već na poluvremenu prednost je bila visoka i u nastavku je samo rasla.

Od početka je sve krenulo krivim smjerom. Povelo je Odense s 4:1 i odmah je uzeo kontrolu nad susretom u svoje ruke.

Na poluvremenu je na semaforu stajalo 18:10 i želja hrvatskih prvakinja bila je da pokušaju početkom drugog dijela smanjiti zaostatak i nekako uvesti nervozu u domaće redove.

Međutim u drugo poluvrijeme Podravka ulazi očajno, Odensea kreće serijom 7:0 i odlazi na 25:10.

Kasnije je bilo sve lako za domaće igračice za koje ostaje dojam da su mogle i uvjerljivije slaviti da je bilo potrebe.

Najbolje kod Podravke bile su Dejana Milosavljević s pet golova i Julija Dumanska s 12 obrana. Kod pobjednica Mia Rej Bidstrup zabila je devet golova.