Roko Baturina strijelac u tijesnom prolazu Ferencvarosa u osminu finala Kupa

Branimir Korać • srijeda, 10.02.2021.

Mađari su odradili utakmice šesnaestine finala Kupa, a favoriti su uglavnom uspješno odradili posao u ovoj fazi natjecanja...

Među brojnim hrvatskim igračima koji su se našli ovu srijedu na mađarskim travnjacima, istaknuo se pogotkom bivši napadač Dinama Roko Baturina.

On je s Ferencvarosom stigao do pobjede 2:1 protiv niželigaša Dorogija, očekivalo se da će to lakše ići, ali domaćin je do kraja susreta najskuplju mađarsku družinu držao u neizvjesnosti.

U 21. minuti Ferencvaros je poveo golom hrvatskog internacionalca, u 56. minuti Nagyhazi je zabio autogol da bi u 75. minuti Girsik vratio nadu Dorogiju.

Ipak nije bilo promjena, ostalo je 2:1 i Baturina je odradio svoju ulogu u prolazu.