Ostali sportovi

Tomislav Pucar odlično startao i prošao u drugo kolo u Dohi

Mihaela Bradovski • srijeda, 03.03.2021.

Prvi veliki turnir za stolnotenisače i stolnotenisačice u novoj sezoni odigrava se u Dohi, a Tomislav Pucar krenuo je odlično, pobjedom u prvom kolu protiv neugodnog protivnika...

Tomislav Pucar jedini je hrvatski predstavnik na WTT Contenderu u Dohi, a početak turnira bio je dobar. Pucar je za prvog protivnika imao Daniela Habesohna, Austrijanca koji je 44. na svjetskoj ljestvici, te ga je svladao u četiri seta.

Pucar je glatko dobio prva dva seta sa 11:4 i 11:6 da bi Habesohn uspio dobiti treći s 12:10. U četvrtom setu Pucar ponovno dominira i dobiva set s 11:5 i prolazi dalje.

U drugom kolu imat će još težeg protivnika, igrat će protiv 20. igrača svijeta, Francuza Simona Gauzyja.