Luka Bobičanec potvrdio pobjedu Mure protiv davljenika Aluminija

Branimir Korać • subota, 06.03.2021.

U 25. kolu slovenskog prvenstva Mura je na svom travnjaku ugostila Aluminij i upisala je pobjedu 2:0. Pobjedu je golom u drugom poluvremenu potvrdio Luka Bobičanec...

Slovenci su nastavili s prvenstvom, a na rasporedu su susreti 25. kola. Trećeplasirana Mura ugostila je na svom travnjaku Aluminij koji je u borbi za opstanak i svladala ga je s 2:0 i tako učvrstila tu treću poziciju te se približila vodećem Mariboru na gol zaostatka.

Domaćin je poveo nakon pola sata igre golom Nine Koutera, a točku na i stavio je hrvatski internacionalac Luka Bobičanec koji je u 76. minuti pogodio za 2:0.

Bobičanec je ušao u 69. minuti umjesto Mihaela Klepača koji je u Muru ove zime stigao baš iz Aluminija, a cijelu utakmicu odradili su Matko Obradović i Dragan Lovrić.

Kod poraženih Renato Pantalon odigrao je cijelu utakmicu, a Tonći Mujan je zbog ozljede izašao u 37. minuti.