Mektić i Pavić još jednim sjajnim nastupom osvojili turnir u Rotterdamu

Branimir Korać • nedjelja, 07.03.2021.

Nikola Mektić i Mate Pavić pobjednici su turnira u Rotterdamu. Mektić i Pavić su u finalu bili bolji od Kevina Krawietza i Horije Tecaua...

Nikola Mektić i Mate Pavić nastavljaju sa sjajnim rezultatima. Ovo im je bio četvrti turnir koji igraju zajedno i treća titula, šteta što je pobjegla i ona najveća na Australian Openu.

U finalu turnira u Rotterdamu odigrali su sjajno i svladali Kevina Krawietza i Horiju Tecaua sa 7:6, 6:2.

Prvu titulu zajedno su uzeli na početku godine u Antalyji gdje su svladali Ivana Dodiga i Filipa Polašeka, zatim su na Murray River Openu bili bolji od Jeremyja Chardyja i Fabricea Martina da bi sada svladali Krawietza i Tecaua.

U prvom setu su imali break zaostatka, ali uspjeli su se vratiti i onda u tie-breaku s 9:7 uzeli su prvi set.

U drugom setu Krawietz i Tecau su izdržali do 2:2 i nakon toga nisu više uzeli niti set.

Mektić i Pavić tako nastavljaju sa sjajnim igrama i otkako nastupaju zajedno imaju tek jedan poraz.

ATP Rotterdam, finale:
Nikola Mektić/Mate Pavić (Hrvatska/Hrvatska, 2) - Kevin Krawietz/Horia Tecau (Njemačka/Rumunjska) 7:6(7), 6:2