Ostali sportovi

Damir Mizdrak drugi u veleslalomu na Europskom kupu u alpskom paraskijanju

Branimir Korać, HINA • četvrtak, 11.03.2021.

Hrvatski paraskijaš Damir Mizdrak ostvario je odličan rezultat na utrci u veleslalomu Europskog kupa u Lihtenštajnu...

Na skijalištu Malbun u Lihtenštajnu održavaju se finalna natjecanja Europskog kupa u alpskom paraskijanju, a hrvatski skijaš Damir Mizdrak osvojio je drugo mjesto u veleslalomu.

U konkurenciji slijepih i slabovidnih Damir Mizdrak s vodičicom Marijom Coch osvojio je drugo mjesto, a slavio je Francuz Hyacinthe Deleplace.

Sutra se vozi slalom za Nacionalno prvenstvo Lihtenštajna, što je uvod u zadnji slalom Europskog kupa u petak. Prijavljeno je 45 paraskijašica i paraskijaša iz 13 zemalja, a ovo je posljednje natjecanje Europskog kupa za ovu sezonu, pogođenu pandemijom COVID-19.