1. HMNL, 15. kolo, 13.03.2021, 19:00 h
Novo Vrijeme 5:2 Alumnus Sesvete

Novo Vrijeme učvrstilo drugu poziciju glatkom domaćom pobjedom

Mihaela Bradovski • subota, 13.03.2021.

U susretu 15. kola 1. HMNL Novo Vrijeme je u Makarskoj ugostilo Alumnus iz Sesveta i upisalo je pobjedu 5:2 čime je učvrstilo drugu poziciju...

Pobjedom kod Uspinjače u prošlom kolu Novo Vrijeme prekinulo je negativan niz, a pobjedom protiv Alumnusa naznačilo je kako izlazi iz krize tijekom koje je vezao dva poraza i remi.

Protiv Sesvećana pobjedu je izborio u drugom poluvremenu. Gosti su se dobro držali u prvom dijelu, ali u nastavku su Makarani ipak otišli do pobjede.

Poveo je Alumnus u 12,. minuti golom Nevena Zonjića i imao je vodstvo do posljednjih trenutaka prvog dijela kada Anderson Alves Carneiro Da Silva poravnava.

U nastavku susreta domaćin je proradio. U prvih pet minuta drugog dijela odlazi na 3:1 golovima Igora Osredkara i Ante Sokola, a kada je u 34. minuti Aven Anton Horvath zabio za 4:1, priči je bio kraj. Zonjić je još jednom smanjio, ali odmah je Horvath pogodio za konačnih 5:2.