Bez Hrvatica u završnici u Zagrebu, Fett poražena od Rahimove

Mihaela Bradovski • petak, 30.04.2021.

I posljednja hrvatska predstavnica ispala je iz zagrebačkog ITF turnira. Jana Fett poražena je u četvrtfinalu od četvrte nositeljice Kamile Rahimove...

Jana Fett ipak se nije uspjela probiti u polufinale ITF turnira u Zagrebu. 139. igračica svijeta Kamila Rahimova porazila je hrvatsku igračicu u tri seta.

Fett je tri sata mučila Ruskinju, imala je prilika, ali nije ih ioskoristila i na kraju je upisala poraz nakon velike borbe.

Prvi set uzela je Rahimova koja se dva puta vraćala iz breaka zaostatka i na kraju ipak uspjela doći do preokreta i uzeti set sa 6:3.

Fett je uzvratila u drugom setu sa 6:4, četiri puta oduzela je servis protivnici, tu se ona vratila iz 3:2 i breaka zaostatka te na kraju izborila treći set.

U njemu je Rahimova odmah naprafvila break da bi se Fett vratila i izjednačila na 2:2. Međutim nije izdržala, odmah je ponovno izgubila servis i do kraja meča više nije nijednom zaprijetila povratkom.