Švicarci u St. Gallenu preokretom svladali Amerikance

Mihaela Bradovski • nedjelja, 30.05.2021.

Švicarska je upisala pobjedu u prvom prijateljskom susretu u sklopu priprema za Europsko prvenstvo. U St. Gallenu je slavila protiv SAD-a s 2:1...

Reprezentacije nastavljaju s odigravanjem pripremnih utakmica uoči početka Europskog prvenstva. Tako su svoju utakmicu odradili Švicarci kojima je to bila prva provjera uoči Eura.

U St. Gallenu ugostili su Amerikance, dobili su kvalitetnu provjeru u kojoj su na kraju slavili s 2:1.

U zanimljivom susretu prilika je bilo na obje strane, a dva pogotka pala su već u prvih deset minuta susreta.

Amerikanci su poveli već u petoj minuti preko veznjaka LA Galaxyja Sebastiana Lletgeta da bi pet minuta kasnije Ricardo Rodriguez izjednačio.

Isti igrač u završnici prvog dijela nije iskoristio kazneni udarac, no Steven Zuber sredinom drugog dijela ipak je donio pobjedu Švicarcima.