Copa America: Argentina i Čile upisali prvu pobjedu

HINA, Mihaela Bradovski • subota, 19.06.2021.

Argentina i Čile stigli su do prve pobjede na ovogodišnjem izdanju Copa Americe. S po 1:0 slavili su protiv Urugvaja i Bolivije...

Argentina je sinoć upisala prvu pobjedu na Copa America pobijedivši Urugvaj 1:0 u drugom kolu grupne faze južnoameričkog prvenstva u brazilskom glavnom gradu, Čile je s identičnim rezultatom bio bolji od Bolivije.

Zahvaljujući pobjedama ove su se dvije reprezentacije probile do prvog mjesta u skupini A.

Gol za Argentinu je nakon asistencije Lionela Messija zabio Guido Rodriguez u 13. minuti. U utakmici između Čilea i Bolivije strijelac je bio Ben Brereton u desetoj minuti.

U skupini A Argentina i Čile, koji su u prvoj utakmici prvenstva odigrali 1-1, imaju po četiri boda, Paragvaj ima tri, a Urugvaj i Bolivija su bez bodova.