Dragovoljac remizirao sa Širokim Brijegom

Matej Kačan • subota, 03.07.2021.

Još jedna pripremna utakmica hrvatskog prvoligaša odigrana je u subotu, a Hrvatski dragovoljac je odigrao još jednu utakmicu s BiH klubom. Ovaj put je upisao remi protiv Širokog Brijega...

Nogometaši Hrvatskog dragovoljca remijem su zaključili dan pripremnih utakmica hrvatskih prvoligaša. Dragovoljac je igrao protiv BiH Premijerligaša Širokog Brijega te je u drugom dijelu nadoknadio zaostatak od 2:0.

Obrambeni igrač Širokobriježana Mato Stanić zabio je dva pogotka u prvom poluvremenu, u 12. minuti i 16 minuta kasnije iz kaznenog udarca. No, u drugom poluvremenu je došlo do povratka Dragovoljca.

Martin Sekulić je u 55. smanjio na 2:1, dok je konačan rezultat postavio Bruno Karoglan u 79. minuti. Dragovoljac je i dalje bez pobjede na pripremema, ovo mu je drugi remi nakon 2:2 sa Zrinjskim.