Nino Serdarušić bez problema do drugog kola u Perugiji

Mihaela Bradovski • utorak, 06.07.2021.

Nino Serdarušić upisao je pobjedu u prvom kolu Challengera u Perugiji. Bez problema svladao je domaćeg igrača Andreu Pellegrina...

Nino Serdarušić igrat će u drugom kolu Challengera u Perugiji. Krenuo je pobjedom protiv Andree Pellegrina u dva seta za 80 minuta igre.

Serdarušić je prvi set dobio zahvaljujući breaku u četvrtom gemu, u završnici prvog seta Pellegrino je imao 15:40 i priliku za povratak u set, no Serdarušić se vratio.

U drugom setu još lakši posao za Serdarušića, upisao je break u prvom i zadnjem gemu te rutinski dovršio posao.

U drugom kolu Serdarušić će igrati protiv Kineza Zhizhena Zhanga ili domaćeg igrača s pozivnicom Francesca Passara.