Ana Konjuh svladala Talijanku Paolini na startu turnira u Hamburgu

HINA, Mihaela Bradovski • utorak, 06.07.2021.

Ana Konjuh dobro je startala na WTA turniru u Hamburgu. Prva protivnica bila joj je Jasmine Paolini koju je svladala s dva puta po 7:5...

Hrvatska tenisačica Ana Konjuh plasirala se u 2. kolo WTA turnira u Hamburgu, ona je za sat i pol igre svladala Talijanku Jasmine Paolini sa 7:5, 7:5.

U oba seta Konjuh i Paolini su do rezultata 5:5 po jednom oduzimale servis suparnici, a onda je 23-godišnja Dubrovčanka uspijevala ostvariti još jedan "break" te ga potom potvrditi prilikom servisa za set, odnosno meč. Kod vodstva Paolini od 5:4 u drugom setu Konjuh je uspjela spasiti i dvije vezane set-lopte Talijanke.

Konjuh će u 2. kolu za suparnicu imati bolji iz dvoboja Talijanke Sare Errani i Francuskinje Fione Ferro.