Argentinac porazio Serdarušića na startu turnira u Iasiju

Mihaela Bradovski • utorak, 13.07.2021.

Nino Serdarušić poražen je već u prvom kolu Challengera u Iasiju. Neočekivano je izgubio od Argentinca Hernana Casanove...

Nino Serdarušić vrlo rano se oprostio od Challengera u Iasiju. U prvom kolu za protivnika je imao Argentinca Hernana Casanovu, igrača koji je naknadno ušao u glavni ždrijeb i odmah svladao Serdarušića u dva seta.

Casanova je u zadnje vrijeme igrao uglavnom na ITF turnirima, osvojio one u Sarajevu i Wroclawu, a ovdje je krenuo pobjedom.

Serdarušić je već u prvom gemu susreta izgubio servis, imao je kod 2:1 15:40, ali nije to iskoristio i do kraja seta Casanova mu nije ponudio novu priliku za povratak.

U drugom setu Serdarušić je poveo s 2:0, ali Argentinac nakon toga uzima četiri gema zaredom i kreće prema pobjedi.

Casanova je na kraju odnio pobjedu 6:4, 6:4 te će u drugom kolu igrati protiv Miljana Zekića, kvalifikanta koji je zaustavio Maximea Janviera sa 6:3, 7:6.