Sandi Križman strijelac u vrijednoj gostujućoj pobjedi Altacha

Branimir Korać • subota, 31.07.2021.

U drugom kolu austrijske Bundeslige Altach je gostovao kod Hartberga i upisao svoju prvu ovosezonsku pobjedu. Strijelac u slavlju Altacha bio je Sandi Križman...

Hartberg je u prvom kolu iznenadio u gostima bečki Rapid, ali nije uspio potvrditi tu pobjedu i na svom travnjaku u drugom kolu protiv Altacha.

Iako je bio bolji protivnik, imao čak 70 posto vremena loptu u svom posjedu, više prilika, ali nije se uspio vratiti iz zaostatka u koji je ušao u prvih pola sata.

Altach je poveo u 16. minuti golom Manuela Thurnwalda, a u 29. minuti bivši igrač Rijeke i Istre Sandi Križman povisio je na 2:0.

Hartberg je tek u 81. minuti smanjio preko Darija Tadića.

Sandi Križman u gostujućem sastavu boravio je na travnjaku do 64. minute kada ga je zamijenio Philipp Netzer.