Salzburg svladao Barcelonu, Luka Sučić strijelac krasnog pogotka

Branimir Korać • četvrtak, 05.08.2021.

U pripremnom susretu igranom u srijedu u Salzburgu, domaći Red Bull Salzburg ugostio je Barcelonu i svladao ju je s 2:1...

U sklopu priprema za novu sezonu Barcelona je gostovala kod Red Bulla Salzburga i upisala poraz 2:1. Još uvijek bez dijela igrača, Barcelona nije uspjela izbjeći poraz.

Igralo se otvoreno s dosta prilika na obje strane, a nakon što su i jedni i drugi u prvom dijelu propustili nekoliko zicera, Salzburg je došao do vodstva u 43. minuti golom mladog hrvatskog internacionalca Luke Sučića. Sučić je dobio loptu na 25 metara od gola i krasno opalio te svladao nepomičnog Neta.

U drugom dijelu Barcelona je uspjela doći do poravnanja u 82. minuti preko Martina Braithwaitea, no u 90. minuti pobjedu Salzburgu osigurao je Amerikanac Brendan Aaronson.