HT Prva liga, 4. kolo, 07.08.2021, 18:55 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Ante Čuljak, Bojan Zobenica, Ivan Mihalj
Marin Jakoliš 33'
Šibenik

Šibenik do prvog boda, Slaven Belupo uhvatio remi u završnici

Branimir Korać • subota, 07.08.2021.

Šibenčani su napokon došli do prvog boda u novoj sezoni. U gostima u Koprivnici remizirali su 1:1 i mogu žaliti što nisu došli do punog plijena...

Juan Camilo Mesa Antunez
64'
7
Suad Sahiti
69'
23
Jose Alejandro Lopez Mejia
80'

Mario Rosas

Zanimljiv dvoboj u Koprivnici, posebno u drugoj polovici drugog poluvremena kada su se domaćini potpuno otvorili i krenuli po poravnanje.

Šibenčani su doputovali u Koprivnicu bez ijednog boda na kontu, a domaćin s druge strane nije imao nijedan bod osvojen na svom terenu. To se na kraju promijenilo pa su svaki uzeli po bod.

Gosti su prvi stvorili konkretnu prijetnju i to u 15. minuti kada je Jakoliš ubacio, domaća obrana loše izbija loptu, samo do Delića koji ostaje sam pred Čovićem, no vratar Slavena odlično brani njegov pokušaj.

Slaven Belupo je rijetko prijetio, Šibenik je bio konkretniji u prvom dijelu te je u 33. minuti i poveo. Batarelo je nabacio u sredinu za Jakoliša koji iz blizine glavom zabija za vodstvo.

U drugom dijelu puno bolje izdanje Slaven Belupa kod kojeg je posebno važnu ulogu igrao Glavčić. Upravo on je nabacio za Knölla sredinom drugog dijela, ovaj puca glavom, ali Rogić brani.

Rogić je sjajno intervenirao i u 87. minuti kada je Glavčić pucao s ruba kaznenog prostora, izgledalo je vrlo opasno, ali vratar Šibenčana sjajno brani.

Ipak minutu kasnije nije mogao ništa. Krstanović je odlično proigrao Monjca koji ulazi u 16 metara i zabija za vodstvo.

Do kraja susreta domaćin je pokušavao doći do pobjede, no nije uspio zabiti, ostalo je 1:1, na kraju ipak pravedno.