Dražen Bagarić pomogao Sablićevom Sarajevu u pobjedi protiv fenjeraša

Branimir Korać • ponedjeljak, 16.08.2021.

U susretu petog kola Premijer lige BiH Sarajevo je ugostilo Radnik iz Bijeljine i upisalo je pobjedu 2:1...

Sarajevo je napokon stiglo do sva tri boda na svom travnjaku. U prva dva kola u gostima su ga svladali Posušje i Zrinjski, ali u petom kolu napokon je pronašao žrtvu.

Nije bilo jednostavno, međutim uspio je doći do sva tri boda protiv posljednjeplasiranog Radnika iz Bijeljine kojeg je svladao s 2:1.

Prvi pogodak na susretu postigao je hrvatski internacionalac u redovima Sarajeva, Dražen Bagarić, on je već u 12. minuti svladao gostujućeg vratara, a na 2:0 povisio je Darko Bodul u 39. minuti, još jedan bivši mladi hrvatski reprezentativac.

U drugom dijelu Radnik je smanjio preko Nikole Popare na konačnih 2:1.