Serdarušić u drugom kolu u Varšavi, kraj za Ajdukovića i Pecotića

Mihaela Bradovski • srijeda, 25.08.2021.

Trojica hrvatskih tenisača nastupila su danas na ovotjednim Challengerima, a dalje je prošao samo Nino Serdarušić. Matija Pecotić i Duje Ajduković upisali su poraz...

Nino Serdarušić igra u dobroj formi, a to je potvrdio i na startu turnira u Varšavi. Upisao je pobjedu protiv domaćeg kvalifikanta Daniela Michalskog i tako izborio prolaz u drugo kolo.

Serdarušić je slavio sa 6:3, 6:4, odradio je solidan meč i za sat i 45 minuta izborio je prolaz u osminu finala.

U osmini finala igrat će protiv četvrtog nositelja Tristana Lamasinea kojeg je Nino svladao prije dvije godine u Milanu u dva seta sa 6:2, 6:2. Lamasine je također eliminirao poljskog kvalifikanta na startu i to u dva seta.

Duje Ajduković očekivao je više protiv Austrijanca Lucasa Miedlera. Poražen je u tri seta, potpuno je pao u odlučujućem setu gdje nije imao nikakve šanse te je set izgubio sa 6:1.

Poraz je upisao i Matija Pecotić koji je u drugom kolu turnira u Pragu poražen od Argentinca Facunda Diaza Acoste u dva seta.