Mario Šitum donio bod Cosenzi na gostovanju u Perugiji

Branimir Korać • subota, 18.09.2021.

U talijanskoj Serie B na rasporedu je četvrto kolo, a Cosenza za koju nastupa Mario Šitum upisala je remi u gostima kod Perugije zahvaljujući golu hrvatskog internacionalca...

U drugom nastupu u dresu Cosenze nakon što je stigao iz Reggine, Mario Šitum upisao je i prvi ovosezonski pogodak.

Njegova Cosenza gostovala je kod Perugije i upisala je remi 1:1 Ovo je druga utakmica zaredom u kojoj je Cosenza neporažena, krenula je u sezonu s dva poraza pa je slavila protiv Vicenze i sada remizirala s Perugijom.

Domaćin je prvi došao do gola i to u 51. minuti golom veterana Aleandra Rosija, ali gosti su se vratili preko Šituma koji je u 67. minuti izjednačio na konačnih 1:1.

Cosenza je utakmicu završila s igračem manje nakon što je u 84. minuti isključen Luca Palmiero. Šitum je odradio cijelu utakmicu.