Dodig i Melo zaustavljeni u polufinalu Indian Wellsa

Mihaela Bradovski • subota, 16.10.2021.

Ivan Dodig i Marcelo Melo u obnovljenoj suradnji dogurali su do polufinala turnira u Indian Wellsu gdje su poraženi u dva seta...

Nakon dužeg vremena Ivan Dodig i Marcelo Melo ponovno su zaigrali zajedno i pokazali zašto su bili jedan od najboljih parova svijeta. U Indian Wellsu su dogurali do polufinala.

Tamo su ipak zaustavljeni, a bolji su bili John Peers i Filip Polašek. Upravo s Polašekom Dodig je također dugo nastupao i također bilježio odlične rezultate.

U prvom setu viđen je jedan break, on je stigao kod 2:2 nakon čega su Dodig i Melo imali dobru priliku za povratak kod 4:3, imali su dvije vezane break lopte, ali nisu ih iskoristili i izgubio su set sa 6:4.

U drugom setu Dodig i Melo dva puta su se uspjeli vratiti iz breaka zaostatka i na kraju izboriti tie-breaku, ali u 13. gemu nisu bili dobri, Peers i Polašek lako su otišli do 6:0 i bez problema dovršili posao.

Indian Wells, polufinale parova:
John Peers/Filip Polašek (Australija/Slovačka, 7) - Ivan Dodig/Marcelo Melo (Hrvatska/Brazil, 8) 6:4, 7:6(1)