Futsal Liga prvaka, skupina 7, 2. kolo, 28.10.2021, 20:00 h
Olmissum 6:0 Linz

Olmissum pregazio austrijskog prvaka, prolaz sve bliže

Branimir Korać • četvrtak, 28.10.2021.

Olmissum je potvrdio status velikog favorita u susretu protiv austrijskog prvaka Diamanta iz Linza. Omišani su slavili s visokih 6:0...

I prije početka turnira u omiškom Ribnjaku, domaćin je proglašen glavnim kandidatom za prvo mjesto, pokazao je to u prvom kolu protiv srpskog prvaka FON-a, a u drugom kolu imao je dosta lakši posao i projurio je pokraj Linza.

Austrijanci nisu imali nikakve šanse, dvoboj je protekao u potpunoj dominaciji Olmissuma koji je zabio šest golova i imao čak 52 udarca na gol dok su Austrijanci pokušali 19 puta i nisu došli niti do jednog pogotka.

Linz je držao mrežu čistom svega pet minuta, a tada Antonio Sekulić pogađa za vodstvo. Do sredine prvog dijela dva gola dodaje Jakov Hrstić i domaćin bježi na 3:0.

Tri gola postigao je i u drugom poluvremenu, Josip Kolobarić, Antonio Juretić i Kristijan Postružin odveli su domaćina na konačnih 6:0.

U zadnjem kolu i bod protiv armenskog Lea bit će dovoljan za prolaz.