Pokušaj povratka Podravke nije uspio, Rostov-Don minimalno slavio u Koprivnici

Matej Kačan • subota, 13.11.2021.

Šesti poraz u Ligi prvakinja u nizu upisale su rukometašice Podravka Vegete. One su u sedmom kolu kod kuće minimalno poražene od ekipe Rostov-Dona...

Rukometašice Podravka Vegete poražene su i sedmom kolu Lige prvakinja. Šesti poraz u nizu upisan je u Koprivnici od Rostov-Dona koji je slavio s 23:22 te je stigao do petog slavlja.

Cijeli susret bio je u egalu, a gostujuće igračice uglavnom su vodile s do tri pogotka prednosti. Bolji periodi igre bili su kod Podravke sam početak do 8:4 vodstva te sam kraj kad je u zadnjih sedam minuta bio pokušaj povratka.

Pogotkom Managarove Rostov je poveo s 23:19, ali Bazaliu s dva gola i Popović s jednim vraćaju u egal. Rumunjka je imala i sedmerac za izjednačenje pola minute prije kraja, ali nije ga iskoristila.

Rostov je sad drugi s omjerom 5-2, dok je Podravka na dnu s 1-6. Managarova je kod Rostov-Dona zabila pet pogodaka, dok su Boršenko i Deuna zabile po četiri.

Kod Podravke je Bazaliu zabila sedam golova, a Larisa Kalaus pet je puta tresla mrežu.