Osječani i Lokosi upisali pripremne pobjede, Fućak se predstavio pogotkom

Mihaela Bradovski • subota, 08.01.2022.

Osijek i Lokomotiva odigrali su pripremne utakmice u ranom subotnjem terminu te su upisali pobjedu. Osijek je s 2:0 bio bolji od BSK-a iz Bijelog Brda, a Lokomotiva je s 4:3 svladala slovenski Aluminij...

Osječani su protiv BSK-a napravili kontrolu onog što su radili tijekom tjedna, nastupili su i brojni mlađi igrači, a fokus je bio na Kristianu Fućku, igraču koji je tek stigao u Osijek i to s reputacijom najboljeg igrača Druge HNL.

Predstavio se u dobrom svjetlu i postigao pogodak nakon asistencije Dakua, imao je još nekoliko prilika i ostavio je dobar dojam.

U završnici susreta u strijelce se upisao i Slavko Bralić lijepim udarcem nakon ubačaja iz kornera Miloša.

Lokomotiva i Aluminij ponudili su čak sedam golova, a Lokosi su odnijeli pobjedu 4:3. De Haasa nakon ubačaja iz kornera, a u 36. minuti nakon lijepe akcije u strijelce se upisao i Hoxha.

U završnici prvog dijela, u samo dvije minute Aluminij je postigao dva pogotka i na odmor se otišlo s 2:2 da bi na startu drugog dijela gosti došli do potpunog preokreta.

Ipak, Lokomotiva je odnijela pobjedu i to suradnjom Dabre i Tucija. Svaki je upisao po gol i asistenciju za konačnih 4:3.