Zubac jako dobar s double-double učinkom u novom porazu Clippersa

Branimir Korać • nedjelja, 23.01.2022.

Los Angeles Clippersi upisali su novi poraz, ovaj put protiv New York Knicksa sa 110:102. Ivica Zubac bio je među boljim pojedincima Clippersa...

Los Angeles Clippersi nisu uspjeli vratiti se iz negativnog omjera, pobjeda kod Knicksa dovela bi ih na 24 pobjede uz 24 poraza, ali Knicksi su ipak bili bolji sa 110:102.

Knicksi su tako prekinuli niz od tri uzastopna poraza, a od prve do posljednje minute bili su u vodstvu. Clippersi su se pokušavali vratiti, ali bliže od minus šest u drugom poluvremenu nisu došli.

Ivica Zubac odigrao je još jednu jako dobru utakmicu, za 29 minuta ubacio je 17 poena (5/8 za dva, 7/11 slobodna) uz 14 skokova i tri blokade.

Prvo ime Clippersa bio je Reggie Jackson s 26 poena i pet asistencija, a potpuno je podbacio Marcus Morris koji je šutirao iz igre 0/9.

Kod Knicksa RJ Barrett završio je s 28 poena i 14 skokova, a Julius Randle dodao je 24 poena i devet skokova.

U drugom susretu ranog nedjeljnog programa Boston Celticsi pregazili su u gostima Washington Wizardse sa 116:87. Rezultat sve govori, a Jayson Tatum glavni je razlog ovakvog raspleta.

Tatum je bio sjajan s 51 poenom (9/14 trica), deset skokova i sedam asistencija dok je Jaylen Brown dodao 18 poena i deset skokova.

Bradley Beal upisao je 19 poena i sedam asistencija, a Deni Avdija je završio s 13 poena i sedam skokova.