Hajduk u generalnoj probi za nastavak sezone preokretom slavio protiv Varaždina

Branimir Korać • utorak, 25.01.2022.

Posljednja pripremna utakmica uoči nastavka sezone za Hajduk, na Poljud je stigao Varaždin i odradio je dobar sparing. Hajduk je na kraju slavio s 4:2...

Varaždinci su odigrali vrlo dobrih prvih 45 minuta na Poljudu, međutim u nastavku susreta Hajduk je ipak dominirao i odnio pobjedu.

Rano je Hajduk došao do prednosti, već u sedmoj minuti Livaja je dobro pronašao Ljubičića koji bez problema zabija.

Međutim 20 minuta kasnije rezultat je već preokrenut. Prvo je u 17. minuti Vuk iskosa zakucao loptu pod gredu Kalinićevog gola, a zatim je u 27. minuti Šego pucao, lopta se odbila od Katića i prevarila Kalinića.

U drugom dijelu Hajduk je ipak odjurio do pobjede. U 57. minuti Livaja je iz slobodnog udarca s 18 metara lijepo pogodio za 2:2 i vratio Hajduk u egal.

U 70. minuti Senić je pogriješio i izgubio dvoboj s Livajom, ovaj pronalazi Kačaniklića koji zabija za 3:2.

Konačnih 4:2 postavio je u 77. minuti Mlakar, Dolček je prošao s lijeve strane i asistirao Mlakaru za pogodak.