Vrijednosnice Osijek i dalje jedina momčad bez pobjede u ABA 2 ligi

Branimir Korać • srijeda, 09.02.2022.

Niti iz devetog pokušaja Vrijednosnice Osijek nisu uspjele doći do pobjede u ABA 2 ligi. U devetom kolu na turniru u Banja Luci poražene su od Mladosti iz Zemuna...

S rezultatske strane nastup u ABA 2 ligi Vrijednosnicama Osijek ne donosi previše zadovoljstva. Devet utakmica i devet poraza, a novi je stigao protiv Mladosti iz Zemuna.

Osječani su u dobrom dijelu utakmica bili ravnopravan protivnik pa ulazili u rupu iz koje se nisu mogli izvući zbog smanjene rotacije, a tako je bilo i ovdje. Izdržale su jedno poluvrijeme, ali u drugom dijelu jednostavno su pale i upisale poraz.

Na odmoru su Vrijednosnice vodile 43:37, ali drugo poluvrijeme potpuno je pripalo Mladosti koja napravila preokret i nakon toga privela susret kraju.

Pobjednika su predvodili Otis Livingston s 30 poena i pet asistencija i Andrija Bojić s 27 poena i deset skokova. Kod Vrijednosnica po 17 poena upisali su Kuany (pet skokova, pet asistencija) i Marko Bošnjak (pet skokova).