Svjetsko klupsko prvenstvo, za 5. mjesto, 09.02.2022, 14:30 h
Monterrey 3:1 Al-Jazira

Monterrey golovima u prvih 25 minuta do petog mjesta na Svjetskom klupskom prvenstvu

Mihaela Bradovski • srijeda, 09.02.2022.

Meksički Monterrey zauzeo je peto mjesto na Svjetskom klupskom prvenstvu pobjedom protiv Al Jazire 3:1...

Monterrey je potvrdio kvalitetu i nadigrao je Al Jaziru u susretu za peto mjesto na Svjetskom klupskom prvenstvu. Nije bilo nikakve dvojbe, Meksikanci su jednostavno kvalitetniji protivnik i upisali su glatku pobjedu.

Već u prvih 25 minuta postigli su tri pogotka i riješili pitanje pobjednika, Al Jazira je kasnije smanjila zaostatak, ali nije zaprijetila povratkom.

Već u četvrtoj minuti Zayed Sultan Al Zaabi poslao je loptu u svoju mrežu, Rogelio Funes Mori povisio je na 2:0, a treći pogodak djelo je Cesara Montesa.

U sudačkoj nadoknadi susreta Bruno je samo smanjio na konačnih 3:1.